زیبایی یعنی ما شدن
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / مو و ریزش مو / بوتاکس مو چیست ؟ فواید بوتاکس مو

بوتاکس مو چیست ؟ فواید بوتاکس مو

بوتاکس، یکی از رایج ترین درمان های تجویز شده آرایشی است آن با تمیز کردن پوست و استراحت ماهیچه های صورت انجام می شود. در همین زمینه، بوتاکس مو به منظور درمان و جوان سازی مو با پر کردن موها باعث شده که آن ها صاف و پر شوند. روش درمانی بوتاکس روش انقلابی ای است که باید موهای خود را به بهترین شکل قرار دهید.
تعجبی ندارد، روش بوتاکس، روش جدید زیبایی است که نتایج خوبی را نشان می دهد و حتی در میان افراد مشهور هالیوود محبوبیت پیدا کرده است. بوتاکس مو روشی برای درمان موهای آسیب دیده و صاف کردن موها است. در ادامهدرباره بوتاکس مو بیشتر بخوانید.

دو نوع روش تزریق بوتاکس مو وجود دارد

  1. اول بوتاکس مو، که شامل بوتاکس نیز نمی شود. در عوض، این یک برنامه موضعی است که برای پر کردن موهای آسیب دیده طراحی شده است و باعث می شود که به نظر سالم تر و درخشان برسد.
  2. برنامه دیگر شامل تزریق بوتاکس به پوست سر است. این استفاده از محصول بوتاکس (FDA)است، به این معنی که اداره غذا و داروی آمریکا (FDA)این کار را برای این منظور تایید نکرده است. بوتاکس، ترکیبی است از سم بوتولونیوم، ماده ای که به علت فلج عضلانی شناخته می شود.

با این که استفاده از سم بوتولونیوم می تواند در مقادیر زیاد سمی باشد، اما پزشکان از آن در مقادیر کمتری برای اهداف مفید استفاده می کنند. اینها می توانند شامل کاهش تعریق، سردردهای میگرن، تنبلی چشم، و مشکلات بلعیدن و نیز اهداف آرایشی باشند.

روش درمان بوتاکس مو چیست؟

روش بوتاکس اصلاحی برای موخوره ، وزوز ، موهای آسیب دیده ، و یا موهای فاقد درخشش و حجم است. این روش با پوشش فیبر مو با یک پرکننده پروتئینی مانند کراتین حالت داده می شود بوتاکس در هر تار مو، قسمت های نازک یا شکسته را پر می کند در نتیجه باعث می شود که آن ها براق و پر به نظر برسند.
با این که مواد اولیه ممکن است برای محصولات مختلف متفاوت باشند؛ به طور ایده آل، پرکننده ها انعطاف پذیر و فیبرنرم هستند آن ها به ایجاد ظاهر موی بیشتر و نرم تر کمک می کنند. برخی از محصولات از ترکیب مواد مانندروغن خاویار، ویتامین ها، - پپتید و مجموع کلاژن استفاده می کنند. درمانگر ممکن است حالت دهنده را به طور مستقیم روی موها در طی بوتاکس اعمال کند شامپو کردن مو قبل از کاندیشن کردن مو به باز کردن کوتیکول مو کمک می کند .

روند اعمال بوتاکس مو

هزینه بوتاکس مو:

تزریق بوتاکس (بوتاکس) می تواند برای شما هزینه هایی داشته باشد که برای جویا شدن از آن می‌توانید با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.

بوتاکس مو

روش بوتاکس مو برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که بوتاکس تزریق می کنند ممکن است قادر باشند موی خود را به مدت طولانی شستشو نکنند. گفته می شود که تزریق بوتاکس ، رشد مو را افزایش می دهد اما ثابت نشده است.

فواید تزریق بوتاکس مو:

بوتاکس مو از ترکیبات اسیدی استفاده می کند که برای استفاده ایمن هستند، بدون مواد شیمیایی مضری که در درمان صافی رایج هستند در درمان کراتین یافت می شوند. علاوه بر این پارابن یا فرمالدئید وجود ندارد این کار نمی تواند به موها آسیب برساند این درمان در مقابل شوره سر، پسوریازیس و دیگر مشکلات پوست سر محافظت می کند و بوتاکس ریزش مو را به حداقل می رساند.

عوارض ، خطرات و ملاحظات بوتاکس مو:

در حالیکه بوتاکس موضعی برای تزریق مو در نظر گرفته می شود تا مو را تقویت و ظاهر آن را بهبود بخشد، گاهی اوقات مخالف آن رخ می دهد.اکثر متخصصین مد توصیه نمی کنند که بیش از سه تا چهار بار در سال از این درمان ها استفاده کنید. در غیر این صورت شکنندگی مو، نازک شدن مو می تواند رخ دهد.

تزریق بوتاکس به پوست سر ممکن است یک راه حل کوتاه مدت برای چرب کردن مو باشد. در پایان، بدن بوتاکس را به داخل خود جذب می کند، به این معنی است که فرد ممکن است در حدود 2 تا 3 ماه پس از تزریق بوتاکس اولیه، کم تر اثر آن را ببیند.
در صورت تماس مواد با پوست سر ممکن است مو را چرب کند و در صورتی که شما به حساسیت پوستی دچار باشید می تواند واکنش آلرژی زا برایتان ایجاد کند.

چگونه بوتاکس برای مو روی موهایتان عمل می کند ؟

استفاده از بوتاکس برای مو از این تئوری ناشی می شود که درمان های موضوعی می توانند بخش های آسیب دیده مو را پر کنند و باعث شوند که مو صاف تر و سالم تر به نظر برسد. این روش برای بوتاکس نیز صادق است و به صورت تزریق می شود تا ظاهر خطوط و چروک ها را کاهش دهد. برخی از محصولاتی که به عنوان بوتاکس برای مو به بازار عرضه می شوند عبارتند از L ' Oreal Professionel's '. این محصول حاوی یک ترکیب است که شرکت آن را Intra - Cyclane می نامد که برای صاف و پر کردن مو در نظر گرفته می شود.

سایر شرکت ها و سالن های آرایش ممکن است ترکیبی از محصولات مانند ویتامین ها، روغن های اسانس، و کلاژن را به عنوان بوتاکس برای مو به بازار عرضه کنند. وقتی بوتاکس به پوست سر تزریق می شود، کار غدد تعریق را کاهش می دهد در نتیجه فرد ممکن است چنین مقدار زیادی عرق را تجربه نکند.
اثرات استفاده از بوتاکس، بین 2 تا 4 ماه طول می کشد، اگرچه زمان دقیق از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. توصیه می شود از شامپو با سولفات کم و یا بدون سولفات برای حفظ نتایج استفاده کنید.
بوتاکس، تنها یکی از درمان های موجود برای افرادی است که می خواهند ظاهر موی خود را بهبود دهند.متخصصین زیبایی درمان کراتین مشابهی را به روش بوتاکس برای مو در نظر می گیرند. این درمان ها شامل استفاده از یک محلول برای صاف کردن و تقویت آن است.

برخی از مواد اولیه شامل کراتین و آمینو اسیدها می باشند با این حال، برخی از داروها مورد بررسی قرار گرفته اند چون حاوی مواد اولیه از قبیل متیلن گلیکول یا فرمالین هستند. اینها هستند که در هنگام گرم شدن، به ترکیب فرمالدهید تبدیل می شوند.
فرمالدهید به عنوان سرطان زا شناخته شده است، به این معنی که می تواند باعث سرطان شود بنابراین، این درمان ها برای یک فرد مفید نیستند.درمان های دیگر کراتین مانند کراتین مایع و درمان کراتین برزیلی، در سالن های آرایش در دسترس هستند.
این درمان ها به جای فرمالین یا متیلن گلیکول حاوی ترکیباتی است که به نام بیفورمیل شناخته می شود در حالی که محققان بی فورمیل را به عنوان فرمالدهید خطرناک در نظر نمی گیرند اما هنوز هم می تواند باعث خارش چشمگیر پوست، چشم ها و دستگاه تنفسی شود.
مردم همچنین می توانند محصولات کراتین و ضد فرفری را از فروشگاه ها خریداری کنند ؛ به جای خریدن این درمان ها، فرد ممکن است از تغییرات متعدد سبک زندگی بهره مند شود که می تواند منجر به سالم تر و قوی تر شدن آن ها شود. این موارد شامل مراحل زیر هستند:

آیا تزریق بوتاکس مو ایمن است ؟

محصولات برای استفاده ایمن در نظر گرفته می شود، اگر چه مانند هر گونه درمان مو، خطر خارش پوست و یا واکنش آلرژیک وجود دارد برای کاهش خطر عوارض جانبی، درمان نباید با پوست تماس پیدا کند.

اینستاگرام دکتر مینا رضایی

چه کسانی باید از بوتاکس مو استفاده کنند ؟

که افرادی که در اثر رنگ کردن زیاد و یا استفاده از وسایل حرارتی موهایشان دچار خشکی و موخوره شده است مخصوصا افراد دارای موهای فرفری، مجعد یا بلند از این درمان برای برگرداندن موهایشان به حالت اولیه استفاده می کنند . بوتاکس برای افرادی که موهایشان وز و شکننده شده و مدام گره می خورد، بسیارمناسب است . با استفاده از بوتاکس این افراد می توانند روی موهای خود دوباره از رنگ و … استفاده کنند.

چه کسانی نباید از بوتاکس مو استفاده کنند؟

درمان موهای آسیب دیده با بوتاکس بی خطر است و عوارض جانبی ندارد اما خانم های باردار بنا بر احتیاط نباید از این روش استفاده کنند . هزینه انجام بوتاکس بالا است اما برای داشتن موی درخشان و سالم بسیار مفید می باشد.

تزریق ژل و بوتاکس توسط دکتر مینا رضایی برای زنان و مردان جهت خلاص شدن از شر مشکلاتی همچون علائم پیری به شکل خطوط چین و چروک، مشکلات پزشکی همچون میگرن های مزمن، یا تعریق بیش از حد صورت می گیرد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مردوایج ، نبش چهارراه رسالت جنوبی ، مجتمع مرداویج ، طبقه 4
تلفن : 36681564 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کربوکسی تراپی چیست؟کربوکسی تراپی چیست؟

کربوکسی تراپی با تزریق گاز دی اکسید کربن، باعث افزایش خونرسانی و تغذیه در ناحیه مورد نظر می‌ شود.از کربوکسی تراپی میتوان برای از بین بردن تیرگی دور چشم، استرچ مارک، از بین بردن رخم ناشنی از آکنه و جراحی، زخم‌ های عروقی، رفع شل شدگی و افتادگی پوست برطرف کردن خطوط دور دهان و خط خنده استفاده کرد. ... ادامه مطلب

هایفو چیست و چه مزایایی دارد؟هایفو چیست و چه مزایایی دارد؟

هایفو به واقع نوین‌ترین سیستم جوانسازی با روشی مدرن برای افزایش محسوس اثرات درمان‌های جوانسازی پوست (مانند تحریک تولید کلاژن و بازسازی لایه‌های پوست) است که بدون نیاز به تزریق، برش و یا لیزر و همچنین بدون هیچ نیازی به دوره نقاهت اعمال اثر می‌کند ... ادامه مطلب

تاثیر زاویه سازی فک با تزریق فیلرها در زیبایی چهرهتاثیر زاویه سازی فک با تزریق فیلرها در زیبایی چهره

بازگردانی حجم از دست رفته صورت یا اختلالات مادرزادی به منظور زیبایی هدف زاویه سازی فک و صورت می باشد.همچنین با استفاده از فیلر ها، حتی می توان انتظار از بین رفتن چین و چروک های موجود در نواحی گونه و صورت را داشت. ... ادامه مطلب

رفع خطوط پیشانی با تزریق بوتاکسرفع خطوط پیشانی با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی یکی از پرمخاطب‌ترین موارد در مراکز پزشکی زیبایی بوده که بسیار مورد توجه است. امروزه از این روش معروف برای درمان و از بین بردن چین و چروک پیشانی و همچنین خط اخم استفاده می‌کنند ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465