زیبایی یعنی ما شدن
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / لاغری و تناسب اندام / در کوچینگ سلامت سوشانس در اصفهان از چه پکیج هایی برای لاغری استفاده میشود؟

در کوچینگ سلامت سوشانس در اصفهان از چه پکیج هایی برای لاغری استفاده میشود؟

چاقی یکی از مشکلات امروزه افراد است که به دلیل کم تحرکی و سایر مسائل ایجاد می شود. تجمع چربی در قسمت های مختلفی از بدن باعث چاق موضعی در آن قسمت می شود و برای دستیابی به تناسب اندام معمولاً مشکل خاصی وجود دارد. بهترین روشی که امروزه برای حل این مشکل وجود دارد، لاغری موضعی است. روش های ابداعی جدید توانسته اند در رفع این مشکل خدمات ارزنده ای در جهت داشتن اندامی متناسب و زیبا ارائه دهند. امروزه شیوه های متعددی به منظور لاغری موضعی وجود دارد که افراد بسته به شرایط خود میتوانند از هر یک از این روش ها استفاده کنند.

روش هایی که بدون نیاز به عمل های جراحی و با تکنیک و متدهای روز دنیا با بهره برداری از دستگاه های مدرن قابل انجام هستند و به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند. دوری از خطرات و عوارض جراحی و روش های بدون خطر و امن و بدون درد، محبوبیت این روش لاغری سریع را دو چندان کرده است. شایعترین قسمت های بدن شامل پهلوها، شکم، زیر بازوها، پشت کمر و حتی اطراف صورت و گردن می باشد که می توان با این روش آنها را لاغر کرد. در ادامه به پکیج های لاغری مؤسسه کوچینگ سلامت میپردازیم.

دکتر مینا رضایی بنیانگذار کوچینگ سلامت سوشانس، آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم در زمینه های پوست، زیبایی و لاغری می‌باشند. لطفا جهت تعیین نوبت و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مرکز پوست، مو، لیزر و لاغری دکتر مینا رضایی با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.

عوارض چاقی

از مهم ترین دلایلی که باید برای انجام لاغری موضعی اقدام کنید و چربی ها را از بین ببرید، مشکلاتی است که چاقی به همراه دارد. این مشکلات عبارتند از:

پکیج هایی برای لاغری

آنالیز بدن

آنالیز بدن یعنی سنجش ترکیب بدن. ترکیب بدن (Body Composition) نشان‌دهنده آن است که بدن از چه اجزایی تشکیل‌ شده است. ترکیبات بدن به مجموعه بافت چربی (Fat)، بافت غیر چربی (Lean)، آب (Water) و مواد معدنی استخوانی (Bone mineral content) اطلاق می‌شود و در پنج سطح اتمی، مولکولی، سلولی، بافت‌ها و کل بدن اندازه‌گیری می‌شود. به کمک دستگاه‌های تعیین‌کننده آنالیز بدن می‌توان به میزان دقیق آب داخل و خارج سلولی، چربی و عضله بدن را به تفکیک بالاتنه و پایین‌تنه و راست و چپ بدن پی برد و درنهایت برنامه تغذیه‌ای و ورزشی دقیق‌تری برای فرد، تنظیم کرد. همچنین بدین‌وسیله می‌توان تغییرات وزنی بدن را با دقت بیشتری مورد توجه قرار داد و در فرد ایجاد هدف و انگیزه نمود. هرچند با تعیین اندازه‌ها و ترکیب بدن می‌توان تخمینی از وضعیت تغذیه‌ای به دست آورد؛ اما کمبود‌های تغذیه‌ای فرد مشخص نخواهد شد، بنابراین باید از سایر روش‌های ارزیابی (شاخص‌های بیوشیمیایی خون و ادرار) استفاده کرد.

دستگاه آنالیز بدن با کمک سنسورهای کوچکی که زیر پای شما قرار گرفته کار می‌کنند. دستگاه یک سری تکانه‌های الکترونیکی ضعیف در سراسر بدن شما ارسال می کند. بر اساس سرعت سیگنال‌ها، دستگاه قادر خواهد بود که درصد چربی را تشخیص دهد. هرچه سرعت جریان الکترونیکی کمتر باشد، درصد چربی بدن بیشتر است.

رژیم غذایی

بدن ما برای ماهیچه‌سازی، آب شدن چربی‌ها، عملکرد بهتر و پیشگیری از بیماری‌ها به یک رژیم غذایی برای لاغری شکم و کل بدن نیاز دارد. بدون مواد غذایی مناسب، بدن بیشتر در خطر بیماری‌ها، عفونت‌ها و آسیب‌ها قرار می‌گیرد. پیروی از رژیم لاغری صرفاً حذف مواد غذایی نیست. رژیم غذایی صحیح برنامه ای است که تمامی گروه‌های غذایی را داشته باشد و بدن دچار آسیب نشود. اصل مهم در رعایت رژیم لاغری آهسته و پیوسته بودن آن است. این کار باعث می‌شود تا به مرور زمان بدن به سبک جدید عادت کند و با کاهش وزن تدریجی به بدن فشار وارد نشود و عوارضی همچون ریزش مو و افتادگی پوست اتفاق نیفتد.

لیزر کم توان

در این روش لاغری با دستگاه، لیزر کم توان با طول موج 650 نانومتر، بدون آسیب رساندن به پوست، به بافت‌های چربی اصابت می کند و موجب شکسته شدن غدد چربی می شود. این ماده فقط انرژی نور را به سلول چربی منتقل کرده و به غشای سلولی آسیب می رساند که منجر به حل شدن چربی زیر 5 میلی متر از پوست میشود.

کویتیشن

این دستگاه مدرن ابزاری مناسب برای پیکرتراشی است و برای از بین بردن تجمعات چربی زیر پوست استفاده می شود. این دستگاه با نام های تجاری مانند لیپونیکس یا اولتراشیپ Liponix or Ultrashape نیز می توان یافت. این روش، جایگزین ایمنی برای گزینه های جراحی مانند لیپوساکشن و لیپوماتیک است. در این روش درمانی از امواج فراصوت برای از بین بردن سلول های چربی انباشته شده استفاده می شود. این چربی ها بعد از در هم شکستن توسط سیستم لنفاوی جذب بدن می شود. کویتیشن اولتراسونیک نسبت به سایر روش های مشابه مانند لیپوساکشن اولتراسوند بسیار ایمن تر است؛ زیرا هیچ‌گونه برشی جهت خروج چربی احتیاج ندارد. عدم برش در این روش لاغری موضعی کمک می کند تا بهبودی و ریکاوری راحت تر و سریع تر باشد.

در جلسه درمان، با توجه به ناحیه ای از بدن فرد که تحت درمان قرار گرفته، پزشک از فرد می خواهد که کامل لباس هایش را در بیاورد و لباس مخصوص را بپوشد. این کار به دلیل آن است که بافت چربی مورد نظر جهت مداخله ممکن است در لباسی که فرد به تن کرده خودش را بیشتر و یا کمتر نشان دهد. پزشک با استفاده از الکل ناحیه درمان را ضد عفونی می کند. سپس با استفاده از هندپیس دستگاه کویتیشن اولتراسونیک، آن را به آرامی در محل مورد نظر قرار می دهد. در حین عمل ممکن است فرد احساس گرما داشته باشد. در برخی از مطالعات معتبر نشان می دهد که این روش درمانی در کاهش چربی در مکانهای «فیبروتیک» بدن، یعنی در قسمت پهلوها، پشت پهلو، شکم و سینه، بسیار مؤثر است.

آر اف ترماژ

دستگاه آر اف، امواج رادیویی با فرکانس بالا تولید کرده و از بافت‌های بدن عبور می‌کند. این امر باعث تولید حرارت عمقی به میزان ۳۸ الی ۴۴ درجه سانتی‌گراد در چربی‌های اضافه بدن می‌شود. در نتیجه دستگاه برای درمان سلولیت و لاغری موضعی از قبیل شکم، پهلو، ران، بازو، سینه و غبغب استفاده می‌شود. این دستگاه می‌تواند برای گرم کردن و کشیدن پوست جهت تقویت جریان خون و شکستن سلولیت و چربی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

انتقال امواج از طریق دستگاه آر اف حرارتی می‌تواند با استفاده از تجهیزات منوپولار و (تک قطبی)، بای‌پولار (دو قطبی) و یونی پولار انجام میشود. تحریک گرمایشی آر اف سبب ایجاد فرایند میکروالتهاب و در نهایت افزایش کلاژن سازی شود.

کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی روشی بسیار ساده و نوین است که سبب بهبودی سلولیت ها شده همچنین چربی های موضعی را نیز حذف می کند. این روش بدون بهره گیری از عمل جراحی انجام می شود و تنها با تزریق گاز کربن دی اکسید که از طریق کانولا صورت می گیرد. در واقع این گاز اکسیژن بیشتری را به آن ناحیه انتقال می دهد، در نتیجه بدن بیش از پیش سوخت و ساز می کند. از همین رو مواد محلولی که در بین سلول ها قرار دارند را کم کرده که این امر باعث سفت تر شدن بافت های زیر پوستی می شود. کربوکسی تراپی از روش مکانیکی و همچنین حذف بافت های چربی سلولیت ها را بهبود می دهد. کربوکسی تراپی در بدن ذخایر مقاوم چربی را اصلاح می کند. پس از ورود به ذخایر چربی co2 به اسید کربنیک تبدیل می شود که سلول چربی را حل می کند و چربی را آزاد می سازد. افزایش تخلیه لنفاوی به ناحیه متابولیسم و دفع چربی آزاد شده را در نواحی چربی شکم و پهلوها بهبود می بخشد.

مزوتراپی

مزوتراپی از یک محلول که معمولاً ترکیبی از عصاره های گیاهی، هورمون ها، آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی و همچنین مواد شیمیایی مانند آمینوفیلین است تشکیل شده است. متأسفانه، محلول مایع تزريق استاندارد نشده است و اکثر متخصصان مزوتراپي فرمول خاص خود را دارند. این محلول معمولاً به مقدار کمی تزریق می‌شود. به نظر می رسد این عمل برای کمک به تنظیم لنف و گردش خون و همچنین تجزیه چربی های رسوب کرده از جمله سلولیت می باشد. همانند سایر روشهای غیر تهاجمی لاغری موضعی، مزوتراپی نیز بیشتر برای از بین بردن چربی نواحی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. از مزوتراپی برای از بین بردن چربی های اضافی بازوها، ران ها، شکم و دور کمر بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین روشی مناسب برای درمان سلولیت می باشد. پوست اطراف محل تزریق های مزوتراپی سفت می شود و ظاهری جوانتر وشادابتر ایجاد می‌کند که موجب جوانسازی پوست نیز می شود، بدون اینکه نیاز به لیفت یا جراحی زیبایی یا لیپوساکشن داشته باشد.

استیمولاتور

دستگاه استیمولاتور، دستگاهی است که با ارسال پالس های الکتریکی به چربی های انباشته شده، فشار وارد کرده و باعث تخریب بافت های چربی در آن موضع می‌شود. سیستم کار دستگاه استیمولاتور به این شرح است که با ایجاد فرکانس (پالس الکتریکی) و انتقال آن بین بافت های چربی باعث تخریب چربی های به هم چسبیده می‌شود و باعث می‌شود چربی هایی که مدت ها روی هم انباشته شده و سفت شده اند، به نحوی متلاشی و خرد شوند که آماده دفع و خارج شدن از منفذهای پوستی هستند.

به طور طبیعی دفع شدن چربی های بدن از منفذهای پوستی همراه با آب بدن صورت می‌گیرد و چربی به تنهایی از بدن خارج نمی‌شود. در اینجا به افرادی که به خصوص بعد از استفاده از دستگاه استیمولاتور از دستگاه ترمودرمی (کمربند حرارتی) استفاده میکنند، نوشیدن 7 تا 8 لیوان آب در طول روز توصیه می‌شود که جهت تعریق بیشتر و دفع بیشتر چربی ها کمک چشمگیری میکند.

تشک برقی

تشک برقی حرارتی برای لاغری با تولید گرما و حرارت بافت چربی را دچار آسیب می کند و همین مسئله به لاغری می انجامد که معمولاً از یک منبع و دستگاه تولید گرما و تشک تشکیل شده است. این تشک ها برای افراد دیابتی، معلول و کودکان که قادر به تنظیم درجه حرارت نمی باشند و احتمال آسیب دیدگی در آنها زیاد است توصیه نمی شود.

این نوع از تشک ها از یک دستگاه تنظیم حرارت و 5 تشکچه تشکیل شده است و برای نقاطی که دارای چربی بیشتری است استفاده می شود. تشکچه ها به دور بازو، سینه، شکم و … بسته و توسط کابل به دستگاه متصل می‌شوند. هر تشکچه توسط کابل جداگانه به دستگاه متصل می شود و میزان حرارت قابل تنظیم می باشدکه بسته به تحمل کاربر، تنظیم می شود.

جی فایو

دستگاه لاغری جی فایو از سری های مختلفی تشکیل شده است که مخصوص پوست و عضلات نواحی مختلف بدن می باشد و آنها را به بهترین نحو ماساژ می دهد. ماساژ لاغری با دستگاه جی فایو نه تنها حذف چربی های اضافی و کاهش وزن را به دنبال دارد بلکه می تواند بافت های عمیق را ترمیم کند. به علاوه انقباض عضلات تحت فشار را برطرف کرده و ظاهر پوست را نیز بهبود می دهد. استفاده از این روش، نه تنها چربی ها را از بین برده بلکه سبب حجم دهی ماهیچه ها نیز می شود. سلولیت ها شکسته شده و در نتیجه بافت و ذخایر چربی نیز در پی آن از هم جدا شده و می شکنند.
پس از ماساژ لاغری با این دستگاه، گردش خون، افزایش پیدا می کند و این امر می تواند روند کلی بدن را بهبود دهد. این دستگاه به عنوان روشی فوق العاده برای رفع سلولیت و بهبود ظاهر بدی که این سلولیت ها در پوست ایجاد کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این پس از استفاده از این روش لاغری موضعی، سم زدایی بدن نیز به خوبی اتفاق می افتد. در صورتی که این دستگاه همزمان با ورزش و رژیم غذایی درست به کار برده شود، می تواند به کاهش وزن سرعت بیشتری ببخشد و کمک کند تا اندام ها لاغرتر شوند.

ویبراتور

ویبراتور لاغری در دوره ای بسیار محبوب شده است که توجه بسیاری، همواره به دنبال راه های جدیدتر و البته راحت تر در لاغری و تناسب اندام هستند. استفاده از این دستگاه آسان است و شما تنها کافی است بر روی ویبراتور خود بایستید، یا نشسته و خوابیده حرکات ورزشی انجام دهید. ارتعاش تولید شده توسط سطح لرزان دستگاه ویبراتور لاغری انرژی را به ماهیچه های بدن شما وارد می کند و این موضوع باعث می شود تا آنها نیز در پاسخ به این انرژی در هر ثانیه چند ده بار منبسط و منقبض شوند. این فرایند باعث می شود که ماهیچه ها در مدت کمتر، کالری بیشتری بسوزانند. اساس عملکرد ویبراتور برای لاغری به همین سادگی است.

شرکت های عرضه کننده ویبراتور لاغری اعتقاد دارند این دستگاه ها در مدت زمان کوتاهی، یعنی روزانه 15 دقیقه و تنها 3 روز در هفته می توانند تأثیرات مثبتی داشته باشند. کاهش وزن، چربی سوزی، افزایش انعطاف بدنی، گردش بهتر خون و همچنین تسریع بهبود خستگی و درد ماهیچه از مهمترین مزایای این دستگاه است. یکی از ویژگی های ویبراتور لاغری درگیر کردن 90% از عضلات بدن به‌صورت همزمان است. به همین علت تولیدکنندگان آن اعتقاد دارند این دستگاه می تواند یک انتخاب ایده آل برای ورزش مکمل باشد. ورزشی که در لحظه بر روی غالب عضلات شما کار می کند.

اندرمولوژی

یکی از جدیدترین تکنیک های موجود برای درمان چاقی موضعی و سلولیت، روش درمانی با دستگاه لاغری اندرمولوژی است. در این سیستم درمانی، با افزایش جریان خون زیرپوستی، افزایش تخلیه ی لنفاوی و به حرکت درآوردن چربی زیر پوست، این چربی ها در منطقه ی مورد نظر سیال شده و سوخت و ساز در آن موضع افزایش می یابد. در واقع کار دستگاه لاغری اندرمولوژی این است که چربی های تجمع یافته به شکل سلولیت را به حالت سیال در آورد. در صورتی که بدن به این چربی ها نیاز داشته باشد، با کنترل تغذیه و انجام حرکات ورزشی مناسب، این چربی‌ها در بدن فرد به مصرف می رسد و باعث می شود که لاغری در موضع اتفاق بیفتد.

در روش لاغری با دستگاه لاغری اندرمولوژی چربی‌ها در عمق پوست تحت تأثیر قرار می گیرد و باعث تقویت بافت همبند و سفت شدن پوست، رفع سلولیت و صافی سطح پوست در موضع مورد نظر می گردد و در حقیقت نمای ظاهری پوست نیز ترمیم می شود. روند درمان چاقی با استفاده از دستگاه لاغری اندرمولوژی بسیار دلپذیر و خوشایند است و دارای هیچ عارضه ای نمی باشد.

ال پی جی

LPG که به نام اندرمولوژی یا لیپوماساژ نیز شناخته می‌شود، یک روش درمانی رایج است که توسط زنان و مردان و برای لاغری بدن، بدون هیچگونه جراحی یا عوارض جانبی ترجیح داده می‌شود. این روش درمانی غیرتهاجمی و بدون درد است، سلولیت‌های بدن را می‌شکند و رسوبات چربی را برای خلاص شدن از شر چاقی‌های موضعی و منحنی‌های ناخواسته در بدن از بین می‌برد. لیپوماتیک اندرمولوژی LPG در درمان سلولیت در همه مناطق، ران و باسن، کاهش افتادگی پوست و چربی موضعی بسیار مؤثر است.

این روش غیرتهاجمی است و از غلتک‌های مکانیکی در مناطق هدف برای ماساژ و فشرده‌سازی سلول‌های چربی، تسریع در روند آزادسازی چربی یا لیپولیز استفاده می‌کند. عمل ماساژ عمیق این دستگاه، گردش خون و مایعات لنفاوی را تا 200٪ افزایش می‌دهد (ماساژ دستی 60٪ گردش خون را افزایش می‌دهد) و به بیرون راندن سموم و مایعات غیرطبیعی کمک می‌کند. چربی آزاد شده به عنوان منبع انرژی ماهیچه‌ها استفاده می‌شود. این بدان معنی است که ورزش کردن به طور منظم در حالی که تحت معالجه قرار گرفته‌اید می‌تواند منجر به نتایج سریع‌تری شود. این روند 100٪ طبیعی و بدون نیاز به دوره نقاهت، جراحی یا عوارض جانبی است.

آر اف

لاغری موضعی با دستگاه RF یکی از روش‌های درمان تجمع توده چربی یا سلولیت و لاغر کردن شکم و پهلو و حتی تجمع چربی زیاد در صورت بخصوص زیر استخوان فک و زیر چانه یا غبغب است. آر اف از دستگاه‌های لاغری موضعی رادیوفرکوئنسی است که در آن با تحویل انرژی کنترل شده به ناحیه‌های دارای چربی موضعی حرارتی عمقی داخل سلول‌های چربی ایجاد می‌شود و به این ترتیب این سلول‌های مزاحم از بین می‌رود. رادیوفرکانسی درمانی پرکاربرد است که برای تمامی ناحیه‌های بدن قابل استفاده است، هم ناحیه‌های بزرگی مانند شکم و هم ناحیه‌های بسیار کوچکی مانند چانه را می‌توان با درصد موفقیت یکسان درمان کرد. انرژی آر اف در عمق بیشتری از پوست نفوذ می‌کند و بر لایه‌های درم و زیرپوستی اثر می‌گذارد. نتیجه نهایی سفت و کشیده شدن پوست و بهبود ساختار بافت زیرین است که با تغییری اندک در بافت پوست به دست می‌آید.

کرم بیحسی موضعی با توجه به میزان تحمل درد بیمار اندکی قبل از شروع درمان روی پوست زده می‌شود تا پوست به طور جزئی بیحس شود. کرم بیحسی قبل از شروع درمان با الکل از روی پوست پاک می‌شود. لاغری موضعی با رادیوفرکانسی معمولاً با استفاده از ترکیبی از امواج رادیویی دوقطبی و تک قطبی روی ناحیه مورد نظر انجام می‌شود تا حرارت مورد نظر در بازه ایمن درمان به دست آید. بسته به این که از چه دستگاهی استفاده می‌شود، متخصص دستگاه را روی ناحیه مورد نظر می‌کشد تا دستگاه، دقیق‌تر روی بدن هدایت شود و انرژی آر اف را به نقاط مورد نظر تحویل دهد.

به این ترتیب انرژی به طور یکنواخت به تمام نقاط می‌رسد. در طی این درمان سلول‌های چربی لایه چربی گرم می‌شود. این بافت پیوندی شل عمدتاً از آدیپوسیت تشکیل می‌شود و انرژی را به صورت لیپید (چربی) ذخیره می‌کند. حرارت RF آدیپوسیت‌ها را وادار به آزاد کردن اسیدهای چرب در سیستم لنفاوی می‌کند تا سیستم لنفاوی در مرحله بعد آنها را از بدن دفع کند. آدیپوسیت‌ها پس از آزاد کردن اسیدهای چرب کوچک می‌شوند و به این ترتیب تناسب دلخواه به دست می‌آید.

اینستاگرام دکتر مینا رضایی

هایفو لاغری

غبغب قسمت اضافی زیر چانه است که به‌صورت برجستگی یا آویزان در برخی افراد نمایان میشود. شکل و شمایل غبغب به‌گونه‌ای است که گویی فرد دارای دو چانه میباشد. بیشتر اوقات، وجود غبغب نشانه این است که فرد دچار اضافه‌ وزن شده و باید با ورزش یا رژیم غذایی مناسب، از حجم تجمع چربیها در بدن خود بکاهد. متداولترین دلیل پیدایش غبغب، اضافه‌وزن است؛ اما چاقی تنها علت این پدیده نیست. غبغب احتمالاً باعث نارضایتی از چهره میشود. البته جای نگرانی نیست؛ چراکه امروزه روشهای زیادی برای از بین بردن غبغب وجود دارد. از بین بردن غبغب با هایفو یکی از مدرنترین روشهای موجود است.

ازآنجایی‌که امواج هایفو توانایی این را دارند که تنها روی نقطه موردنظر نفوذ کنند، پس برای ناحیه کوچکی مانند چانه بسیار مؤثر هستند و بدون اینکه به دیگر بافتهای اطراف آسیب بزنند، سلولهای چربی موردنظر را از ناحیه دلخواه حذف میکنند. در آغاز از بین بردن غبغب با هایفو، ژلی مخصوص بر روی پوست کاملاً تمیز زده می‌شود. سپس با دستگاه مخصوص، دسته ای از پرتوهای فراصوت بر روی چانه تابانده خواهد شد. این کار نهایتاً یک ساعت تا ۹۰ دقیقه زمان میبرد؛ اما بسته به مهارت اپراتور یا پزشک انجام دهنده و حجم سلولهای چربی، ممکن است این فرآیند حتی سریعتر هم تمام شود.

دستگاه رافوس با استفاده از امواج الکترومغناطیس، تولید جریان رادیوفرکانسی می‌نماید. عبور ذرات شارژ شده دریک مدار بسته به صورت امواج الکترومغناطیسی، تولید جریان رادیو فرکانس مینماید. زمانی که امواج رادیوفرکانس ازیک بافت عبور می کنند، با مقاومت بافتی مواجه شده، انرژی خود را به صورت افزایش دما در بافت موردنظر اعمال می کنند. این دستگاه از جمله تجهیزات کوچینگ سلامت سوشانس در اصفهان می‌باشد که با کرکرد عالی، می‌تواند جوانی و تناسب اندام را به شما مراجعین محترم هدیه نماید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی با این مرکز از طریق تماس با شماره تلفن 36681564 - 031 اقدام فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مردوایج ، نبش چهارراه رسالت جنوبی ، مجتمع مرداویج ، طبقه 4
تلفن : 36681564 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لاغری موضعی با کربوکسی تراپیلاغری موضعی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی به عنوان یکی از جدیدترین متدهای لاغری و همچنین جوانسازی پوست می‌باشد تا جایگزین روش‌های جراحی و همچنین روش‌هایی که دارای هزینه بیشتری هستند، شود. کربوکسی تراپی یک روش جدید و ساده است که می‌تواند باعث بهبود سلولیت و از بین بردن چربی‌های موضعی شود. ... ادامه مطلب

پیاده روی یکی از بهترین فعالیتهای بدنیپیاده روی یکی از بهترین فعالیتهای بدنی

یکی از محبوب‌ترین و ساده‌ترین فعالیت‌های فیزیکی در جهان، پیاده‌روی است. این ورزش تقریبا در دسترس تمام مردم قرار دارد که راحت و لذت‌بخش است و نیاز به تجهیزات گران ندارد و همه گروه‌های سنی می‌توانند از آن بهره ببرند و تقریبا در هر مکان و زمانی می‌توان آن را انجام داد ... ادامه مطلب

غوطه ور شدن در آرامش  با اسپاغوطه ور شدن در آرامش با اسپا

اسپا در سالن‌های زيبايی زيرمجموعه مراقبت‌های زيبايی - درمانی است كه بااستفاده از منابع طبيعي مانند عصاره بهترين ميوه‌ها و گياهان و املاح چشمه‌های آب گرم اين روزها به محبوبيت بسيار بالايي دست يافته است ... ادامه مطلب

واژه امید به چه معنا است؟واژه امید به چه معنا است؟

امید همان شادمانی یا خوش‌بینی نیست . این دو مفهوم در واقع فقط ممکن است نتیجه‌ی امیدواری باشند . امید مفهومی است که وقتی حس می‌کنیم زندگی چیزی نگران‌کننده است ، به آن پناه‌ می‌بریم . کمک می‌کند محکم باشیم و برای زندگی تلاش کنی ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465