زیبایی یعنی ما شدن
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق بوتاکس در اصفهان / مراحل تزریق بوتاکس خط خنده

مراحل تزریق بوتاکس خط خنده

دو نوع خط لبخند وجود دارد که عبارت از خطوط نازولابیال و خطوط پریورال هستند. خطوط نازولابیال، مواردی هستند که از بینی به گوشه های دهان امتداد پیدا می کنند و علت ایجاد آنها خندیدن، لبخند زدن و حتی صحبت کردن در طول سال های طولانی است. خطوط پریورال چین و چروک هایی هستند که بر روی لب بالا ایجاد می شوند و علت ایجاد آنها پف کردن لب ها یا سیگار کشیدن است. در هر دو حالت، چین و چروک های پوست با حرکت های دهان هماهنگ می شوند و در نهایت این خطوط دائمی می گردند.

تزریق بوتاکس در مؤسسه کوچینگ سلامت سوشانس برای زنان و مردان جهت خلاص شدن از شر مشکلاتی همچون علائم پیری به شکل خطوط چین و چروک، مشکلات پزشکی همچون میگرن های مزمن، یا تعریق بیش از حد صورت می گیرد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.

چه افرادی بیشتر در معرض ایجاد خطوط لبخند هستند؟

با بالا رفتن سن، شما متوجه می شوید که چین و چروک بر روی نواحی مختلف صورت شما همچون پیشانی، زیر چشم ها، بین ابروها و اطراف دهان تشکیل می شود. هر چند این مشکل با گذشت زمان برای همه افراد ایجاد می شود، اما زنان بیشتر از مردان مستعد ایجاد چین و چروک اطراف دهان هستند، زیرا ساختار پوست آنها در این ناحیه از بدن متفاوت از ساختار پوست مردان است. مشابه اکثر انواع چین و چروک ها، خطوط لبخند نیز در نتیجه بالا رفتن سن، مسائل ژنتیکی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و سیگار کشیدن ایجاد می شوند. برای مثال، اگر شما به پدر، مادر، یا نیاکان خود نگاه کنید و همه آنها دچار خطوط لبخند شده باشند، احتمال ایجاد این مشکل برای شما بطور مشخص افزایش پیدا می کند. فاکتورهای ثانویه دیگر که می تواند بر ایجاد خطوط لبخند تاثیر داشته باشند شامل از دست دادن کلاژن و الاستین پوست (مواد اولیه ساخت پوست) و نیز تغییرات وزنی است.

درمان خط خنده

زومین XEOMIN داروی تنظیم اعصاب است که برای آرامش ماهیچه ها صورت استفاده می شود.انقباض ماهیچه ها باعث ایجاد چروک روی پوست می شود که علت این چروک ها حالت هایی است که شما هنگام عصبانیت و یا تعجب به چهره خود می دهید مثلا ابروهای خود رابه هم نزدیک می کنید .بوسیله داروی اعصاب اگزومینXEOMIN که برای آرامش ماهیچه ها به کارمی رود وباعث جلوگیری از حالت دادن به چهره می شود ماهیچه ها راحت می شوند و شما نمی توانید هیچ حالتی به چهره خود بدهید و اثر بوتاکس بر روی خط خنده چندین ماه باقی خواهد ماند .

تزریق بوتاکس واگزومین نئوروتاکسین neurotoxin روی قسمت های از پوست که داری خطوط وچین وچروک است انجام میشود تا خط خنده و اخم که براثر اخم کردن ویاخنده بوجود آمده است را از بین ببرد.نتایج این درمان ها بسیار تعجب انگیز می باشد.دای اسپرتDysport هم براساس تقاضا در دسترس افراد میباشد. بوتاکس واگزومین نئروتاکسین برای درمان میگرن وجلوگیری ازابتلا به میگرن موثراست.

با تزریق بوتاکس خط خنده ماهیچه های صورت در آن محل بی حرکت می شود و از انقباض ماهیچه های صورت جلوگیری می کند و این تزریق فقط درماهیچه هایی که خطوط ایجادشده انجام میشود. خط اخم بین ابروها ،خطوط زیرچشم وخطوط روی پیشانی بوسیله تزریق بوتاکس و ژل کاملا ازبین میروند. تزریق ژل و بوتاکس خط خنده و اخم یک هنر است. واینکه یک چهره تاچه مقدار به این مواد نیازدارد یک استراتژی خاص دارد که تزریق آن به اندازه باشد نه کمترو نه بیشتر. وقتی شما می خندید،اخم می کنید ،هاج و واج نگاه می کنید ماهیچه های صورت شما منقبض می شود .

با گذشت زمان ،این انقباضات بر روی پوست شما چین و چروک عمیقی وخطوطی به جای می گذارند.مخصوصا اطراف چشم و دهان و بین ابروها وروی پیشانی این خطوط بیشتر است .این خطوط چهره شما را پیر،خسته ،غمگین وعصبانی به نظر می رساند.درمان زیبایی بوتاکس نه تنها می تواند از شدیدتر شدن این خطوط در طول حرکت طبیعی صورت جلوگیری کند بلکه می تواند نشانه های پیری را از روی چهره شما محوکند و شما را جوان تر از قبل نشان دهد. تزریق سریع ،قابل اطمینان و در از بین بردن و رفع خط خنده و اخم موثر می باشد خطوط و چین و چروک های صورت را حدود شش ماه یا بالاتر بدون هیچ جراحی و فاصله زمانی و با ناراحتی کم از بین می برد.

بوسیله تزریق های کوچک پشت سرهم بوتاکس چهره شما جوان تر به نظر می رسد و خطوط زیر چشم بین ابروها و خطوط افقی روی پیشانی شما وخطوط اطراف دهان و روی گردن را ازبین می برد. اگرچه تزریق نیاز به جراحی ندارد اما انتخاب یک متخصص باتجربه برای انجام این کار و از بین بردن خط خنده بسیار مهم می باشد. بیمار باید قبل از انجام تزریق با دکترخود صحبت های لازم را انجام دهد تا دکتر از اینکه بیمار چه انتظاراتی دارد آگاهی پیدا کند و چگونه می تواند مشکل بیمار را حل کند تا بعد از تزریق به نتیجه دلخواه خود دست پیداکند و چهره اش جوان تر به نظر برسد.

بوتاکس ، از بخش هایی که برای صاف کردن چروک های صورت ساخته شده تشکیل شده است و توسط متخصصین تعلیم دیده مدیریت میشود . درمان ها ماهیچه های صورت را که باعث چین و چروک در صورت شده اند آرام میکند . ژل و بوتاکس خطوط روی صورت را که شما را خسته تر و عصبانی تر نمایان میسازد را برطرف میکند و همچنین در از بین بردن خط خنده موثر است.

تزریق بوتاکس خط خنده

اقدامات لازم قبل از تزریق بوتاکس خط خنده

قبل از انجام بوتاکس خط خنده، به فرد یک جلسه نوبت مشاوره داده می شود تا هم متخصص ماهیچه های صورت مخاطب را مورد بررسی قرار داده و هم اینکه بیمار از نحوه انجام این کار و جواب سوالات خود مطلع شود. با این روش بیمار بهتر در مورد روش کار آشنا می شود.

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس خط خنده

از جمله مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس خط خنده می توان به عدم استفاده از نوشیدنی های کافئین دار اشاره کرد. طبق توصیه پزشکان متخصص بوتاکس بهتر است قبل از تزریق بوتاکس برای ماندگاری بیشتر اثر تزریق بوتاکس 24 ساعت قبل از انجام تزریق از خوردن نوشیدنی های کافئین دار خودداری کنید.

مدت زمان تزریق بوتاکس خط خنده

مدت زمان تزریق بوتاکس بین 10 تا 15 دقیقه می باشد. اما متخصص حدود یک ساعت وقت را برای فرد در نظر گرفته تا در صورت نیاز به مشاوره، این وقت در اختیار مشتری قرار بگیرد.

تزریق بوتاکس خط خنده

جهت تزریق بوتاکس خط خنده احتیاجی به بی حسی نیست و متخصص قسمت مورد نظر را با کرم بی حسی یا کمپرس آب سرد بی حس می کند. و تزریق بوتاکس در ماهیچه هایی که عامل تشکیل این خطوط هستند، انجام می شود. تزریق بوتاکس حدودا 15 دقیقه زمان می برد.

محل تزریق بوتاکس خط خنده

محل تزریق بوتاکس خط خنده بر روی ماهیچه هایی که خطوط خط خنده ایجاد شده اند تزریق می شود تا ماهیچه های آن ناحیه بی حرکت شوند. زمانی که ماهیچه ها دیگر فعالیتی نداشته باشند ایجاد خط خنده در اطراف دهان نمی کنند. همانطور که می دانید با گذشت زمان و افزایش سن میزان کلاژن تولید شده توسط بدن کم و کم تر می شود، کلاژن ماده ای است که پوست را جوان نگه می دارد و زمانی که میزان تولید آن کم شود کم کم صورت و پوست دچار چین و چروک می شود. همین امر باعث ایجاد خط خنده نیز می شود.

صفحه اینستاگرام دکتر مینا رضایی

مراحل تزریق بوتاکس خط خنده

برای تزریق بوتاکس خط خنده، ابتدا پوست را ضدعفونی کرده، سپس با کمپرس آب سرد و یا کرم های بی حسی، بی حس می کنند. در مرحله بعدی مواد بوتاکس را با استفاده از سوزن در ماهیچه هایی که عامل بوجود آمدن این خطوط هستند تزریق می کنند.

مراقبت پس از تزریق بوتاکس خط خنده

پس از تزریق بوتاکس خط خنده حدودا تا 5 ساعت بعد از آن از لمس کردن و یا آرایش ناحیه تزریق شده خودداری نمایید. و تا 24 ساعت پس از تزریق بوتاکس قرار گرفتن در معرض باد و آفتاب توصیه نمی شود. و استفاده از داروها و کرم های تجویز شده توسط پزشک جهت ماندگاری بوتاکس توصیه می شود.

ماندگاری بوتاکس خط خنده

مدت زمان ماندگاری بوتاکس خط خنده با توجه به نوع پوست و رعایت توصیه های پزشک متخصص بین 6 تا 12 ماه متغیر می باشد. پس از تزریق بوتاکس تا 24 ساعت از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کرده وبرای ماندگاری بیشتر بوتاکس استفاده از کرم و داروهای تجویز شده توسط پزشک الزامی می باشد.

کوچینگ سلامت سوشانس، یکی از مراکز مدرن و پیشرفته در اصفهان است که با ارائه خدمات کاهش وزن و لاغری از جمله تجویز رژیم غذایی کتوژنیک در خدمت مراجعین گرامی می‌باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.

.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مردوایج ، نبش چهارراه رسالت جنوبی ، مجتمع مرداویج ، طبقه 4
تلفن : 36681564 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
مزوتراپی یکی از روشهای موثر بهبود مومزوتراپی یکی از روشهای موثر بهبود مو

یکی از شایع‌ترین مشکلات پوست و مو در دنیا ریزش مو است. دلایل ریزش متنوع هستند، گاهی از مسائل ژنتیکی نشأت می‌ گیرند و گاهی هم ناشی از بیماری‌ ها و اختلالات مختلف‌ اند.مزوتراپی مو یکی از روش‌ های درمانی نسبتاً جدید با پیشینه‌‌ ای قدیمی است که می‌ تواند بر روی ریزش مو تاثیرات بسیار خوبی داشته باشد. ... ادامه مطلب

درباره آکنه بیشتر بدانیددرباره آکنه بیشتر بدانید

آکنه بیماری پوستی است و زمانی رخ می دهد که چربی و سلول های مرده پوست فولیکول های مو را مسدود نماید. آکنه اغلب بر روی صورت، گردن، پشت و شانه ها ظاهر می شود. آکنه اغلب آزار دهنده و ماندگار می باشد. زخم های آکنه به کندی بهبود یافته و تا یکی برطرف می شود دیگری وقتی انتظارش را ندارید ظاهر می شود ... ادامه مطلب

با هایفوتراپی جوان شویدبا هایفوتراپی جوان شوید

هایفوتراپی یکی از روش‌ های نسبتاً جدید در درمان‌ های زیبایی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست است که بدون درد و غیرتهاجمی بوده و می‌ تواند جایگزین لیفت صورت شود. ... ادامه مطلب

موسیقی چیست؟موسیقی چیست؟

موسیقی هنر بیان و انتقال احساس از طریق صوت و آوا اسـت، مثل نقاشی کـه انتقال و بیان احساس از طریق کشیدن طرح ها اسـت و یا سینما کـه بیان و انتقال احساس و پیام خاصی از طریق عکس‌های می باشد. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465