زیبایی یعنی ما شدن
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل در اصفهان / تزریق ژل برای درمان خط خنده چگونه است؟

تزریق ژل برای درمان خط خنده چگونه است؟

روش‌های متنوعی برای از بین بردن خط خنده(Laugh Line)وجود دارد. یکی از این روش‌ها تزریق ژل برای خط خنده است. اما مسئله اینجا است که تبلیغات منفی و در بعضی مواقع تجربه‌های ناموفق اطرافیان به دلیل تزریق ژل در مراکز نامعتبر باعث ایجاد نگرانی‌هایی در میان مردم شده است. عده‌ای تصور می‌کنند که تزریق ژل می‌تواند به اعصاب آن‌ها آسیب رسانده و بخشی از صورت را به‌طور کامل فلج کند. عده دیگری نیز تصور می‌کنند که ژل‌های تزریق شده در زیر پوست جمع شده و پس از مدتی باعث ایجاد بیماری می‌شوند.

ژل‌های مورد استفاده برای تزریق به خط خنده از نوع پرکننده هستند. بنابراین پس از تزریق ژل نواحی مختلف پوست که چربی خود را از دست داده‌اند پر می‌شوند. همین عامل باعث می‌شود که خطوط و چروک‌های ایجاد شده در این ناحیه از بین رفته و چهره شما همچنان جوان و زیبا بماند. به‌علاوه کسانی که پوست نواحی دور لبشان شل شده یا افتاده است می‌توانند از این روش برای برطرف کردن مشکل ایجاد شده استفاده کنند.

تزریق ژل خط خنده در اصفهان از جمله اقداماتی است که در موسسه کوچینگ سلامت سوشانس، با استفاده از مرغوب ترین انواع فیلر، صورت می‌گیرد. لطفا جهت تعیین نوبت و هماهنگی با این مرکز از طریق تماس با شماره تلفن 36681564 - 031 اقدام فرمایید.

نحوه عملکرد ژل بر خط خنده

ژل های پوستی به لایه درمیس پوست که زیر اپیدرمیس قرار دارد، حجم می دهند. با اضافه شدن حجم جدید به محل هایی که در اثر افزایش سن حجم خود را از دست داده اند، خطوط و چین و چروک های پوستی کاهش پیدا می کند. افزایش سن تنها دلیل کاهش حجم صورت نیست، زیرا دلایل دیگر همچون دهیدراته شدن (از دست دادن آب بدن) ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید و اشعه UV ساطع از آن و همچنین استعمال دخانیات در ایجاد چین و چروک موثر می باشند.

ژل های پوستی انواع مختلفی دارند که باعث تفاوت در مواد سازنده آنها می شود . رایج ترین نوع ژلی که برای خط لبخند استفاده می شود از هیالورونیک اسید تشکیل شده است. این ژل برای افزایش حجم پوست و درمان چروک ها بسیار مناسب است. هیالورونیک اسید و ژل های ساخته شده از آن هیدروفیلیک هستند یعنی موجب جذب آب به محل تزریق ژل می شوند. بنابراین علاوه بر خاصیت حجم دهندگی ، دارای خاصیت مرطوب کنندگی نیز می اشند.

هیالورونیک اسید موجب تحریک بدن می شود تا هیالورونیک اسید طبیعی بیشتری بسازد. هیالورونیک اسید طبیعی باعث افزایش ترشح کلاژن و الاستین می شود در نتیجه استحکام و حالت کشسانی پوست را بیشتر می کند و در نهایت صورت جوان و شادابی را عرضه می کند.

توصیه های های قبل از تزریق

پیش از تزریق ژل برای خط خنده اقدامات زیر را انجام دهید.

تزریق ژل برای درمان خط خنده​​​​​​​

مراقبت های بعد از تزریق ژل

تزریق ژل برای خط خنده تا چه حد می تواند موثر واقع شود ؟

تزریق ژل می توانند در افراد مختلف و با توجه به سیستم بدنی هر فرد نتایج متفاوتی را در پی داشته باشد. به طور نمی توان گفت که تزریق ژل می تواند تا چه حد بر روی خط خنده افراد موثر واقع شود. ممکن است اسید هیالورونیک موجود در ژل در بدن بعضی از افرادی به راحتی جذب شود و بعد از گذشت مدت کمی نیاز به تزریق دوباره ژل باشد.

به طور کلی می توان گفت تمامی زنان و مردانی که از وجود چین و چروک و خطوط عمیق در چهره خود رنج می برند و احساس می کنند ظاهرشان پیر تر به نظر می رسد، در صورتی که از لحاظ سلامت جسمی مشکلی نداشته باشند طبق صلاحدید پزشک قادر خواهند بود تا عمل زیبایی تزریق ژل را برای از بردن چین و چروک های خود استفاده کنند. در برخی از افراد نیز تزریق ژل می تواند تا مدت بیشتری باقی بماند و تا تزریق بعدی خاصیت پرکنندگی خود را از دست ندهد. عوارضی که ممکن است در اثر Filler injection در افراد ایجاد شود می تواند در برخی از آنها حساسیت های پوستی ایجاد کند.

برای این منظور پزشک قبل از تزریق ژل باید کلیه آزمایشات مربوطه را از بیمار بگیرد تا بتواند به راحتی ژل را تزریق کند. خط خنده افراد از جمله نقاط حساسی است که می تواند در ظاهر تاثیر گذار باشد. همه افراد در صدد پیدا کردن راهی برای از بین بردن دائمی خط خنده هستند.می توان عمل زیبایی تزریق ژل را یکی از روش های موثر برای از بین بردن چین و چروک های اطراف لب دانست، برای این عمل زیبایی دو نوع پر کننده یا ژل رایج می باشد؛ ژل های دائمی و ژل های نیمه دائمی. امروزه ژل های نیمه دائمی یا موقتی به دلیل بازگشت پذیر بودن، اثرات نیمه موقتی و به صرفه بودن طرفداران بیشتری بین مردم دارند.

انواع مختلفی از فیلر ها برای این منظور ایجاد شده اند تا بتوانند چروک های پوستی را با کمترین عوارض در پوست افراد از بین ببرند. اما هنوز روشی دائمی برای از بین بردن خط خنده افراد کشف نشده است. بنابراین تزریق ژل یکی از راهکارهای موقت در از بین بردن خطوط خنده است. برای اینکه ماندگاری تزریق ژل بیشتر شود بعد از تزریق باید تا چند روز اول از دستکاری مناطقی که تحت تزریق قرار گرفته اند خودداری کنید. دست زدن به این نواحی می تواند باعث جابجایی و یا ایجاد تورم شود. با رعایت توصیه های پزشک مربوطه می توانید تا حدود زیادی از ایجاد همچین عوارضی بعد از Filler injection بکاهید.

آدرس اینستاگرام دکتر مینا رضایی

آیا تزریق ژل برای خط خنده دائمی است ؟

پر کننده های چین و چروک بر خلاف تزریق بوتاکس که موجب شل شدن عضله ها در زیر پوست میشوند، خط های ایجاد شده از لبخند را با یکی از ژل های مناسب پر کرده و حتی می توانند ریز ترین خطوط را از بین ببرند.

از این پرکننده ها همچنین می توان به عنوان حجم دهنده برای نواحی مختلف صورت مانند لب، چانه، گونه و سایر نواحی بدن نیز استفاده کرد؛ اما باید بدانید تمام این روش ها موقتی بوده و برای مشاهده دائمی نتایج، باید در طول دوره های زمانی خاصی استفاده شوند.

از آنجایی که تزریق ژل نوعی روش موقت برای از بین بردن خطوط لب است نمی توانید انتظار داشته باشید که دارای نتایج دائمی باشد. بنابراین Filler injection برای خط خنده می تواند تا 6 ماه تاثیر گذار باشد. بعد از گذشت این مدت مواد پر کننده جذب بدن می شوند و باید برای اینکه دوباره خط خنده را محو کنید ازFiller injectionاستفاده کنید. همه تزریقاتی که برای ایجاد زیبایی در پوست استفاده می شود و به از بین بردن چین و چروک صورت می انجامد، روشی موقتی هستند که باید بعد از گذشت مدتی تزریق دوباره در آن نواحی از پوست صورت گیرد. بنابراین می توانید به راحتی با تزریق ژل و یا سایر پرکننده ها دارای ظاهری جذاب و جوان شوید. تزریق می تواند همچنین برای شما هزینه های مقرون به صرفه تری را نسبت به عمل های جراحی زیبایی در بر داشته باشد.

هایفوتراپی روشی نوین برای جوانسازی و لیفت پوست است که بدون جراحی و برش بوده و با کمترین عوارض همراه است. شما می‌توانید برای جوانسازی پوست با هایفوتراپی به مرکز کوچینگ سلامت سوشانس در اصفهان مراجعه نمایید. تلفن : 36681564 - 031


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مردوایج ، نبش چهارراه رسالت جنوبی ، مجتمع مرداویج ، طبقه 4
تلفن : 36681564 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
نانوکراتین سرد و گرم مخصوص موهای آسیب دیدهنانوکراتین سرد و گرم مخصوص موهای آسیب دیده

نانو کراتین با تکنولوژی منحصر به فرد نانو و با تأثیر مستقیم بر لایه خارجی مو، ظاهری ابریشمی و رویایی به موی شما میبخشد. ماندگاری طولانی و سازگاری با مو های آفریقایی و خاورمیانه ای از خواص این کراتین است. ... ادامه مطلب

معرفی دستگاه ار اف رادیو فرکانسی رافوس RAFOSمعرفی دستگاه ار اف رادیو فرکانسی رافوس RAFOS

دستگاه رافوس با استفاده از امواج الکترومغناطیس، تولید جریان رادیوفرکانسی می‌ نماید. زمانی که امواج رادیوفرکانس ازیک بافت عبور می کنند، با مقاومت بافتی مواجه شده، انرژی خود را به صورت افزایش دما در بافت موردنظر اعمال می کنند. ... ادامه مطلب

زیبایی درونی چیست ؟زیبایی درونی چیست ؟

زیبا در طبیعت یک جنبه ذاتی دارد و در دل آن نهفته است. همیشه وجود دارد ولی همیشه نمی توان آن را دید شکلهای خود را عوض می کند گاهی نابود و دوباره متولد می شود و با انسان رابطه تنگاتنگی دارد ... ادامه مطلب

میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟میکروپیگمنتیشن برای چه کسانی مناسب است؟

علاوه بر این، قبل از اینکه برای میکروپیگمنتیشن به کلینیک‌های زیبایی سر بزنید، حتما به پزشک‌تان مراجعه کنید و سوال‌های خود را در مورد این فرایند و تاثیری که در شما و شرایط جسمانی‌تان دارد، مطرح کنید. ممکن است به خاطر مصرف داروهای خاص یا شرایط خاص فیزیکی، گزینه مناسبی برای میکروپیگمنتیشن نباشید. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465