زیبایی یعنی ما شدن
صفحه اصلی / مطالب و مقالات / تزریق ژل در اصفهان / نحوه صحیح تزریق ژل لب چگونه است؟

نحوه صحیح تزریق ژل لب چگونه است؟

لب یکی از قسمت‌های صورت است که با افزایش سن، حجم آن کم شده، ارتفاع لب کاهش‌یافته و برجستگی آن در صورت کاهش می‌یابد. تزریق ژل لب می‌تواند برای رفع این تغییرات و زیبایی صورت بسیار مفید باشد. حجم لب، ارتفاع و برجستگی آن تحت تأثیر سن قرار خواهند گرفت. لب تحتانی به طور طبیعی از لب فوقانی بزرگ‌تر و حجیم‌تر است و نیمه راست و چپ هر کدام از لب‌ها شبیه هم هستند که حجم و تقارن در این دو نیمه بسیار مهم است. در تزریق ژل کاری که انجام می‌شود این است که حاشیه لب برجسته و حجم داده می‌شود و بدین ترتیب است که به زیبایی صورت از طریق تزریق ژل لب افزوده می‌شود.

تزریق ژل لب در اصفهان از جمله اقداماتی است که در کوچینگ سلامت سوشانس، با استفاده از مرغوب ترین انواع فیلر، صورت می‌گیرد. لطفا جهت تعیین نوبت و هماهنگی با این مرکز از طریق تماس با شماره تلفن 36681564 - 031 اقدام فرمایید.

نحوه تزریق ژل لب

نحوه تزریق ژل، در مطلوب‌تر بودن و کم‌خطرتر بودن آن بسیار مهم است. پزشک معالج باید اول، شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیاً، به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه‌های‌ مناسب پوستی است کاملاً آشنا باشد. مقدار ژل تزریق‌شده و سطحی یا عمقی تزریق شدن آن، بستگی به نوع ماده استفاده شده و نتایج مورد دلخواه از طرفی و عمق و محل چین موردنظر از طرف دیگر دارد.

ترکیبات هیالورونیک اسید به علت جذب آب زیاد در اطراف خود و افزایش حجم حاصل از این امر نیاز به حجم کمتری از انواع دیگر ژل، برای تصحیح چین‌ها و فرورفتگی‌ها دارد.
بدین منظور پس از بی‌حس کردن موضع و اطمینان دادن به بیمار محل تزریق با محلول ضد میکروبی یا الکل تمیز می‌شود. سپس به وسیله سرنگ مخصوص و سوزن‌هایی ظریف با زاویه‌ای‌ درست میزان دقیقی‌ از دارو در یکی‌ از لایه‌های پوستی و یا زیرپوستی به نواحی مختلف در سر و صورت شامل دور چشم‌ها، گونه‌ها، چین‌های دور دهان در خلال لبه فک، در لب‌ها و به پیشانی تزریق می‌شود.

تزریق ژل لب

توصیه‌های مهم برای تزریق ژل لب طبیعی

اخیراً تعداد مراجعینی که قبلاً تزریق ژل لب انجام داده‌اند و ناراضی هستند زیاد شده‌اند.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب طبیعی

بعد از تزریق ژل لب، چون خون‌رسانی در آن زیاد است احتمال خون‌مردگی وجود دارد که برای جلوگیری از این حادثه چند روز قبل از اینکه تزریق ژل را انجام دهید باید از کمپرس یخ استفاده کنید و داروهایی مثل ویتامین ای، ضد انعقاد خون، امگا 3 و مسکن‌هایی مثل ناپروکسن، آسپرین، ژلوفن، دی پیریدامول را مصرف نکنید. در لب یک شبکه عصبی وجود دارد که بسیار قوی است. برای اینکه به دلیل وجود این شبکه عصبی درد در حین تزریق ژل، فرد را اذیت نکند از بلوک عصب سه قلو استفاده می‌کنند. این بی‌حسی به مدت 45 دقیقه اثر خود را روی لب حفظ می‌کند به همین دلیل در هنگام خوردن غذا ممکن است دچار گازگرفتگی شوید و به لب آسیب بزنید. در این مدت از خوردن و آشامیدن خودداری کنید تا بی‌حسی از بین برود.

در روز اول بعد از تزریق ژل لب یک سری نکات هستند که باید رعایت کنید تا لب شما دچار تورم، التهاب و خون‌مردگی نشود. بعد از تزریق ژل لب از انجام ورزش‌های سنگین بپرهیزید و در گرمای شدید قرار نگیرید. همین‌طور مصرف نوشیدنی‌های الکی می‌تواند باعث التهاب و تورم شود.

مراقبت‌های بعد از تزریق ژل لب این دسته از تزریقات برخی از نتایج را دقیقاً پس از تزریق نشان می‌دهد، اما اثر کامل هنوز قابل‌مشاهده نیست.

به‌علاوه، معمولاً مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به‌صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب می‌باشد. همچنین برای ژل‌های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتماً مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل‌های ویژه پزشک خود را برای مراقبت‌های پس از تزریق فراموش نکنید.

بنابراین، اگر قصد کاهش چین و چروک‌ها و بهتر شدن نتایج این دسته از تکنیک‌های زیبایی را دارید، بهتر است برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان حداقل سه هفته صبر کنید.

اگر برای اولین بار است که تزریق ژل یا پرکننده لب را تجربه می‌کنید، حتماً دستورالعمل‌هایی را که با لمس و ماساژ لب پس از تزریق همراه هستند، دنبال کنید. این روش‌ها از به وجود آمدن احتمالی عدم تقارن در لب‌ها جلوگیری کرده و باعث می‌شود که لب‌هایی پرتر و گوشتی‌تر در عین طبیعی داشته باشید.

مزایای تزریق ژل لب طبیعی

عوارض تزریق ژل لب طبیعی

به دلیل خون‌رسانی زیاد در لب، احتمال خون‌مردگی بعد از تزریق وجود دارد که استفاده از کمپرس یخ و مصرف نکردن داروهای ضد انعقاد خون، امگا ۳، ویتامین ای و مسکن‌های مثل آسپرین، ژلوفن، ناپروکسن، دی پیریدامول، چند روز قبل از تزریق از این عارضه جلوگیری می‌کند. به دلیل شبکه عصبی قوی در لب از بلوک عصب سه قلو برای کنترل درد استفاده می‌شود. بی حسی در این ناحیه ممکن است تا ۴۵ دقیقه باقی بماند و خوردن غذا در طی این مدت ممکن است موجب گازگرفتگی لب و آسیب به آن شود؛ بنابراین تا زمان برگشت کامل حس لب خوردن و آشامیدن ممنوع می‌باشد. در ۲۴ ساعت اول بعد از تزریق گرمای شدید، ورزش‌های سنگین و مصرف نوشیدنی‌های الکلی ممنوع می‌باشد تا از بروز تورم، خون‌مردگی و التهاب بیشتر جلوگیری شود.

اینستاگرام دکتر مینا رضایی

اگر در هنگام تزریق ژل دچار سرماخوردگی هستید و یا دچار اختلالات عصبی و فشارهای شدید هستید انتظار دست‌یابی به یک نتیجه دلخواه را نداشته باشید. در مورد اینکه چگونه به اهداف خود در مورد زیبایی خواهید رسید با پزشک مشورت کنید تا بهترین راه‌حل‌ها را در اختیارتان قرار دهد.

این ناراحتی‌ها بسیار طبیعی می‌باشد و به خاطر تزریق سوزنی است که در لب انجام شده است.

بعضی از افراد بیشتر از افراد دیگر دچار این کبودی می‌شوند. میزان کبودی در افراد، ژنتیکی می‌باشد. همچنین سیگار کشیدن و استفاده از داروهایی مانند آسپیرین میزان این کبودی را افزایش می‌دهد. این کبودی‌ها درحدود 1 هفته بهبود میابد البته بستگی به فرد دارد. کبودی می‌تواند در حدود 2 تا 10 روز باقی بماند.

قرمز شدن پوست برای هر بیمار متفاوت می‌باشد؛ اما حدود 12 تا 24 ساعت این قرمزی‌ها از بین خواهد رفت.

تورم، سوزش و قرمزی در ناحیه‌ای که سوزن تزریق شده است. تورم در صورت کاملاً طبیعی می‌باشد و برای هر بیمار متفاوت است. به دلیل اینکه لب‌ها یکی از حساس‌ترین ناحیه‌ها درصورت می‌باشد هرگونه تورم روی آن کاملاً طبیعی است.

این مورد با از بین رفتن تورم بهبود میابد.

هزینه تزریق ژل لب طبیعی

هزینه تزریق ژل لب به موارد متعددی بستگی دارد که مؤثر ترین آنها، نوع و برند ژل است و به دلیل تفاوت قیمت ژل های موجود در بازار، ممکن است هزینه تزریق ژل نیز تغییر کند. به عنوان مثلا ژل های چینی که از کیفیت پایین تری هم برخوردارند. قیمت کمتری نیز دارند. مورد دیگری که در قیمت تزریق ژل تاثیر دارد؛ مهارت پزشک در تزریق و کلینیکی است که این عمل در آن انجام می‌پذیرد. با احتساب همه این موارد هزینه تزریق ژل محاسبه می‌گردد.

شما می‌توانید برای آگاهی از هزینه تزریق ژل لب در مرکز کوچینگ سلامت سوشانس اصفهان با شماره تلفن 36681564 - 031 تماس حاصل فرمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان مردوایج ، نبش چهارراه رسالت جنوبی ، مجتمع مرداویج ، طبقه 4
تلفن : 36681564 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید

نظرات کاربران درباره این مطلب :
برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
فعالیت فیزیکی مناسب هر فرد با چه ویژگی‌هایی انتخاب می‌شود؟فعالیت فیزیکی مناسب هر فرد با چه ویژگی‌هایی انتخاب می‌شود؟

تقریبا هر فردی با هر شرایطی می تواند از مزایای فعالیت فیزیکی بهره گیرد. ولی برخی شرایط جسمی ایجاب می کند فرد مواردی را هنگام فعالیت رعایت کرده و از پزشک متخصص درباره هماهنگی میزان و نوع فعالیت با توانایی‌های خویش کمک بگیرد. در ادامه به برخی از این شرایط می پردازیم ... ادامه مطلب

اوزون تراپی مو چیست و چه مزایایی دارد؟اوزون تراپی مو چیست و چه مزایایی دارد؟

اوزون تراپی مو یکی از روش‌ های مدرن تقویت موی سر است که امروزه در بسیاری از کلینیک‌ ها انجام می‌ شود. اوزون تشکیل شده است از یک مولکول اکسیژن همراه با یک اتم اکسیژن اضافه که این اتم اضافه در حقیقت باعث می‌ شود قدرت اکسیژن بیشتر شود. ... ادامه مطلب

فعالیت فیزیکی در کودکانفعالیت فیزیکی در کودکان

فعالیت فیزیکی اهمیت زیادی داشته و نقش پر رنگی در کیفیت زندگی و سلامت جسم و روان انسان دارد. انجام فعالیت و پرهیز از بی تحرکی برای تمام افراد از هر سنی ضروری است ... ادامه مطلب

مزوتراپی چه کاربردهایی دارد؟مزوتراپی چه کاربردهایی دارد؟

تعداد جلسات مزوتراپی به شرایط شما و پاسخ‌دهی پوست‌ تان به درمان بستگی دارد. تعداد جلسات مزوتراپی معمولاً بین ۸ تا ۱۵ جلسه متغیر است. فواصل بین جلسات هم متغیر است. بیشتر اوقات ۴ جلسه اول با فواصل ۷ روزه و جلسات بعدی با فواصل دو هفته‌ ای و ماهانه انجام می‌ شود. ... ادامه مطلب

طراحی و راه اندازی وب سایت : گروه نرم افزاری پزشک آنلاین - 09128883465